Create & craft

 

Witajcie, dawno mnie tu nie było… oj bardzo dawno… nie oznacza to jednak, że nic nie tworzyłam – przez “chwilę” musiałam zająć się nieco ważniejszymi sprawami niż prowadzenie bloga.

Uporałam się już chyba z wszystkimi niedogodnościami i jestem.

Na początek coś co tworzyłam i porządkowałam przez ostatnie kilka miesięcy – moja pracownia. Od zawsze marzyłam mieć własny pokoik, w którym będę mogła się oddawać moim pracom twórczym, jednak zawsze było coś co stawało na przeszkodzie. Jak to Walt Disney mawiał: “Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.” i tak małymi kroczkami udało mi się stworzyć takie moje małe królestwo.

Nie jestem dobra w dekoratorstwie wnętrz, ale moja przestrzeń mi się podoba – pokój jest dobrze doświetlony i pracuje się w nim rewelacyjnie – zapraszam do zwiedzania (dość dużo zdjęć – po kliknięciu otworzy sie powiększenie):

motyw przewodni ze ścian

135

136

137

a tak mniej więcej prezentuje się moja przestrzeń twórcza:

121

122

001

142

140 125

141

i kilka zbliżeń

133

134

127

138 118

128

131

a na zakończanie jeden z naszych kotów – Kleks

099

Do następnego posta!


Słodki jak lizak–LO lift

Tak, tak znów zaniedbałam bloga… mam nadzieję że nie macie mi tego za złe…
Przedstawiam Wam mój lift pracy Moriony wykonany w większości na papierach Galerii Papieru. Oprawiłam w nim zdjęcia mojego słodziaka, który nie jest już taki malutki…

001 (2)

do pracy wykorzystałam:

        

Przy okazji przypominam że za tydzień odbędzie się Ogólnopolski Zlot Scrapbookingowy – będziemy tam z naszym stoiskiem i serdecznie zapraszamy!
Zapraszamy również do wzięcia udziału w naszym konkursie / wyzwaniu